Steem coin nedir? Steem nereden alınır nasıl alınır?

0
1016
Steem

Sanal paralar arasında yer alan Steem coinin merak ettiğiniz tüm detaylarını buradan bulabilirsiniz. 24 Ocak 2018 itibariyle değeri % 8 oranında artan bu coini almak için izleyeceğiniz adımlar hakkında buradan bilgi vermek istiyoruz.

Steem coin nedir?

2016 yılında karşımıza çıkan ve sosyal ağ olma özelliğini gösteren yeni sanal para birimlerinden olan Steem coini hakkında merak edilen detaylara bir göz atalım. Bir sosyal paylaşım sitesi olan Steem coini internet siteleri arasında kullanılmaktadır. Özellikle bu coini almak yerine Steemit.com üzerinden üye girişi yaparak sizlerde bu coini alma fırsatını bulabilirsiniz. Ancak bu coini elde etmek için sadece hesap açmanız yeterli olmayacaktır. Açmış olduğunuz bu hesap üzerinde Steemt.com’un sizlerden istediği faydalı bilgileri site içerisine ekleyerek bu coini kazanma fırsatını bulmuş olacaksınız. 2016 yılında çıktığı coin piyasalarında kullanıcılarına toplamda 22 Milyon Dolar civarında para dağıtan Steemit sitesi toplamda aylık olarak 234 Binden fazla faydalı içerik üretmektedir.

Steem
Steem

Steem coin nereden alınır?

Borsalar arasında sadece 2 sanal borsa üzerinden satışa sunulan bu coini Syntheti ve Tidex borsaları üzerinden temin edebilirsiniz. Özellikle bu iki borsanın dışında herhangi bir site üzerinden bu coini alma fırsatınız bulunmamaktadır. Bu yüzden iki borsanın dışında coinin kendi sitesi üzerinden bu coini temin edebilirsiniz.

Steem nasıl alınır?

Belirttiğimiz 2 siteye giriş yaparak buradan temin etme fırsatınız bulunmaktadır. Türk borsaları üzerinden temin etme fırsatınızın bulunmamaktadır. Bu yüzden de sizler Steem coinini almak için detaylı bir araştırma yaparak alabilirsiniz.

Steem coini fiyatı analizi

24 Ocak 2018 itibariyle değeri 4.42 Dolar civarından işlem gören bu coin aynı hafta içerisinde % 9 oranında bir değer artışı yaşamaktadır. Ancak bu coini almak için detaylı bir araştırma yaptıktan sonra yatırım yapmanızı öneririz.

CEVAP VER