Status coin (SNT) nedir? Status coin (SNT) nereden nasıl alınır?

0
1033
Status coin (SNT)
Status coin (SNT)

6 Şubat 2018 tarihinde neredeyse bütün sanal para birimlerinin değer kaybettiği gün içerisinde yatırımcılarına % 3 oranında kazandırma başarısı gösteren Status coin (SNT) hakkında merak ettiğiniz detayları buradan sizlere açıklamak istiyoruz. Bu kripto para birimi hakkında nereden ve nasıl alınır? sorularını sizlere buradan açıklayacağız.

Status coin (SNT) nereden alınır?

Sanal para borsaları üzerinde işlem gören ve değeri son zamanlarda ciddi artış gösteren para birimleri arasında yer alan Status coin (SNT) almak için 4 farklı borsanın bulunduğunu sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Status coin (SNT) alınacak olan borsalar.

Liqui

Livecoin

Huobi 

Gate.io

Yukarıda yer alan borsalar üzerinden Status coin (SNT) alabilir ve buradan dilediğiniz zaman bozdurma işlemlerini yapabilirsiniz. Son zamanların en çok merak edilen para birimleri arasında yer alan bu coini almak için Türk borsaları üzerinden almış olduğunuz coinleri cüzdan hesaplarınız üzerinden bu borsalara atarak da Status coin (SNT) temin edebilirsiniz.

Status coin (SNT) fiyatı ne kadar?

Dolar bazlı değerlendirme yaptığımız Status coin (SNT) fiyat olarak 6 Şubat 2018 tarihinde 0.19250 Dolar civarında işlem gördüğünü belirtmek istiyoruz 6 Şubat tarihinde değeri %3 oranında artan bu para biriminin 1 Şubat ile 6 Şubat tarihleri arasında ise % 28 oranında değer kaybettiğini belirtmek istiyoruz.

CEVAP VER