Siacoin (SC) nedir? Siacoin (SC) nereden alınır, nasıl alınır?

0
1539
Siacoin (SC) analizi
Siacoin (SC) analizi

Düşük değeri bulunan para birimlerinin aslında en çok merak edilen para birimleri arasında olması sadece bizim ülkemize has bir durum olsa. Bunun ana nedenleri arasında da Bitcoin’in 2008 yılında ortaya çıkarak uzun vadeli olarak 20 Bin Dolara kadar yükselmesini de söyleyebiliriz. Bu yüzden bugün sizlerin merak ettiği coinlerin başında gelen Siacoin (SC) hakkında merak ettiğiniz detayları açıklamak istiyoruz. Siacoin (SC) nedir? Siacoin (SC) nereden alınır, nasıl alınır? işte bu soruların bütün cevaplarını sizlere buradan vermek istiyoruz.

Siacoin (SC) nedir?

Alt coinler arasında değeri şu an için 22. sırada bulunan Siacoin (SC) bu coin hangi yatırım türü için ortaya çıktı o konuda bilgimiz bulunmuyor. Ancak yurt dışı sitelerinden bu konuda araştırma yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Siacoin (SC) analizi
Siacoin (SC) analizi

Siacoin (SC) nedir? nereden alınır?

Bu coini almak için şu an için aktif işlem yapan sadece 1 borsanın olduğunu belirtmek istiyoruz. Henüz diğer yabancı borsalar üzerinde de işlem görmeyen Siacoin (SC) coini Türk borsaları üzerinde de işleme başlamamıştır. Sadece borsa olarak alabileceğiniz yer Synthetic borsasında yatırım amaçlı alınabilir.

Siacoin (SC) nereden alınır
Siacoin (SC) nereden alınır

Siacoin (SC) nasıl alınır?

Tek bir borsa üzerinde işlem gören Siacoin (SC) coini almak için öncelikle Synthetic borsasına üye girişi yapmanız gerekmektedir. Ancak burada henüz üyeliğiniz yoksa üye panelinden üye girişi yaparak Siacoin (SC) coinini almak için gerekli adımı atmış olursunuz. Birde Türk borsaları üzerinden almış olduğunuz BTC’lerinizi buraya göndererek almak istediğiniz miktarda Siacoin (SC) coini alabilirsiniz.

Siacoin (SC) ne kadar, kaç Dolar?

18 Ocak 2018 tarihi itibariyle değeri 0.0496 olan bu coin aynı gün içerisinde yakaladığı % 41.27’lik artış ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Sadece bir borsa üzerinde bulunan Siacoin (SC) coinini yukarıda belirtilen borsa dışında herhangi bir yerden almak şimdilik söz konusu değildir.

CEVAP VER