Ripple için yeni karar

0
796
Ripple
Ripple

Sanal para birimleri arasında en değerli 3. Para birimi olma özelliği gösteren Ripple için yeni bir hamle yapıldı. Özellikle 2017 yılının sonlarına doğru 3 Dolar civarında yatırımcıların karşısına çıkan ancak yaşadığı değer kaybı ile ciddi düşüş yaşayan sanal para birimi olan Ripple ile ilgili yeni bir hamle yapılacak.

Bankacılık sektörü ile alakalı olan Ripple sanal para birimi ile ilgili olarak İngiltere’de yer alan düzenleyiciler bu konuda yeni hamleler yapmaya başladı. Özellikşe Japonya’da kripto piyasalarını örnek almak isteyen İngiliz sanal para borsaları yeni önlemler almak için hamleler yapmaya başladı.

Kripto para sektöründe meydana gelen sorunları gidermek için çalışmalarına başlayan İngiltere sanal para borsalarının özellikle Ripple ile ilgili olaral hamleler yapması beklenmektedir.

Ripple 2018 yılının Nisan ayı içerisinde değeri 1 Dolara yaklaşarak ciddi bir yükseliş içerisine girdi. 2018 yılının yıl sonu hedefi olarak ise 3.50 Dolar civarında beklentileri bulunmaktadır. Ancak bu tahminlerin yatırım tavsiyesi olmadığını belirtmek istiyoruz.

CEVAP VER