Revain coin nedir? Revain coin nereden nasıl alınır?

0
2208
Revain coin
Revain coin

Sanal para birimleri arasında yer alan Revain coin özellikle son zamanlarda yakaladığı büyük çıkış ile alt coinler arasında dikkat çekme başarısı göstermektedir. Özellikleri bakımından henüz detayların belli olmadığı bu coin hakkında merak ettiğiniz detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Revain coin nedir?

Sanal para birimleri arasında yer alan ve çok yeni bir coin olma özelliği taşıyan Revain coin R simgesi ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Açılış fiyatı olarak ise BTC karşısında 00001 Dolar değerinde çıkan Revain coin almak için izlemeniz gereken yolları buradan açıklamak istiyoruz.

Revain coin nereden alınır?

Sanal para borsaları üzerinde henüz herhangi bir borsa üzerinde işlem görmeyen Revain coinin özellikle kendi web sitesi üzerinden alınması mümkündür. Ancak 4 Şubat 2018’de %  120.82 değerinde ir artış yaşayarak değeri 1.77 Dolara gelen bu coin o gün yatırımcılarına en çok kazandıran coinler arasında yer aldı. Revain coin market hacmi olarak ise 5.37 Milyon Dolarlık market hacmi ile dikkatleri üzerine çekme başarısı göstermektedir. Bu coini almak için Revain.org sitesine üye olarak buradan yatırım amaçlı temin edebilirsiniz.

CEVAP VER