RChain nereden alınır, nasıl alınır? RChain nedir?

0
845
RChain
RChain

Coinlerin her geçen gün giderek arttığı şu günlerde merak edilen bir coin olan RChain hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Özellikle 2 Bin üzerinde sanal paranın hayata geçmesinden sonra yatırımcıların birçoğu paralarını bu sanal paralar üzerinden işleme almaktadır. İşte bu yüzden sizlere RChain nereden alınır , nasıl alınır sorunun cevabını verelim.

RChain nereden alınır?

Piyasa değeri 20 Mart 2018 tarihinde 396,66 Milyon Dolar olan RChain coini son zamanlarda artan ender sanal para birimleri arasında yer almaktadır. Değeri aynı gün içerisinde %1 oranında artış gösteren RChain 1.1089 Dolar civarında yatırımcıların karşısına çıkmaktadır.

Sanal para borsaları arasında şu an için sadece Synthetic borsası üzerinde işlem gören bu para biriminden almak için belirttiğimiz borsa üzerinden işlem yapma şansınız bulunmaktadır. Buradan üyelik açarak ve kendinize bir sanal para cüzdan hesabı oluşturarak dilediğiniz zaman RChain coini alma fırsatını bulabilirsiniz.

RChain ne kadar, kaç dolar

Sanal para birimlerinden olan ve değeri bakımından ilk 30 sanal para birimi arasında yer alan RChain anlık olarak 1 Dolar civarında yatırımcıların karşısına çıkmaktadır. 13 Mart ile 20 Mart 2018 tarihleri arasında % 5 oranında değer kazanarak haftanın en çok kazandıran coinleri arasında yer alan RChain coini almak istediğiniz zaman belirtilen borsa üzerinden istediğiniz zaman işlem yapabilirsiniz.

CEVAP VER