Populous nedir? Populous nereden , nasıl alınır?

0
1006
Populous fiyatı
Populous fiyatı

Kripto para birimleri arasında yer alan Populous hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteren Populous sanal parasının merak edilen özelliklerini buradan açıklamak istiyoruz.

Populous nedir?

2017 yılında hayata geçirilen bu para biriminin ortaya çıkısında ki asıl amacın fatura ödemeleri ve ticaret lansman ödemeleri olduğunu belirtmek istiyoruz. Dünya üzerinde yer alan bütün faturaların ödenmesinde kullanılması amaçlanan bu para biriminin diğer adı ise P2P olarak geçmektedir.

Populous nereden alınır?

Şu an için yabancı borsalar üzerinde sadece 1 borsa da yer alan Populous para birimini almak için Synthetic borsasının aktif olarak kullanıldığını belirtmek istiyoruz. USD olarak alma şansınızın olduğu bu para biriminin özellikle alınması sırasında diğer borsalar üzerinde işlem görmediğinin altını çizmek istiyoruz.

Populous nereden alınır
Populous nereden alınır

Populous nasıl alınır?

Sanal para birimleri arasında değeri artan Populous para birimini almak için öncelikli olarak Synyhetic borsası üzerinden hesap açmanız gerekmektedir. Özellikle buradan açmış olduğunuz hesap ile birlikte sizlere dilediğiniz kadar Populous almak fırsatını bulacaksınız. Ancak henüz Türk borsaları üzerinde işlem görmeyen bu para biriminden almak için sizlerde BTC’lerinizi Populous çevirerek alma işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Populous değeri
Populous değeri

Yukarıda paylaştığımız değerin 22 Ocak 2018 tarihine ait olduğunu belirtmek istiyoruz.

CEVAP VER