Nisan 2018’de en çok kazandıran coinler

0
862
Bitcoin konuşması
Bitcoin konuşması

2018 yılının Nisan ayi icerisinde en cok kazandiran coinlerin neler oldugunu merak eden okuyucularimiza buradan bilgi vermek istiyoruz.

Son zamanlarda oldukça fazla yatırımcının merak ettiği coinler arasında GPU Coin ilk sırada yer almaktadır. Değeri 267 Dolar olan bu coin Nisan ayı içerisinde %523 değerinde artış göstererek bu alanda liderliği elinde bulun durmaktadır. Sembol olarak ise GPU kullanan bu coini almak için sizlere borsaları buradan açıklamak istiyoruz.

Pundi X coini

Nisan 2018 içerisinde değeri artan bir diğer coin ise Pundi X olarak karşımıza çıkmaktadır. Sembol olarak NPXS kullanan bu coin Nisan ayı içerisinde toplamda %372 oranında artış göstererek bu alanda ikinci sırada en çok değer kazanan coin olarak karşımıza çıkıyor.

Game.com coini

Nisan ayı içerisinde değer artışı yaşayan bir diğer coin ise Game.com coini olarak dikkat çekiyor.  Sembol olarak ise GTC Kullanan bu coin özellikle değer artışı  olarak % 352 oranında artış göstermektedir. Bu coinlerin alınacağı borsalar hakkında sizlere sitemiz üzerinden bilgi vermeye devam edeceğiz.

Huncoin

2018 yılının Nisan ayında değer artışı gösteren bir diğer sanal para birimi de Huncoin. Huncoin özellikle en çok değer kazanan coinler arasında 4. Sırada  gelerek dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi. Sembol olarak HNC kullanan bu coin fiyat olarak ise 0.002552 Dolar ile yatırımcıların karşısına çıkmaktadır.

Switcheo coini

Nisan ayında sanal paralara yatırım yapan yatırımcıların çok  fazla kazanmasını sağlayan bir diğer coinde SWH sembolü ile karşımıza çıkan Switcheo coinidir. Fiyat  olarak ise 0.06 Dolar ile karşımıza çıkmaktadır.

CEVAP VER