MulTra News App nedir? MulTra News App coin

0
806
MulTra News App
MulTra News App

Milyonlarca insan günlük olarak haberleri okuyor. MulTra News App haber okumak için size ödeme yapar.

Aynı zamanda en sevdiğiniz yayıncılar adil gelirler elde eder. Haber endüstrisi düşüşte. Spotify gibi müzik ve film dağıtıcıları ve Netflix başarılı abonelik tabanlı gelir modelleri oluşturdu, haber yayıncıları başarılarını henüz çoğaltmadı. MulTra Jetonları, haber içeriğinden para kazanmayı sağlar. MulTra News App AI kullanan bir blockchain destekli haber toplayıcı Okuyucuların ilgilerine dayalı haberleri, hepsi bir arada, kişiselleştirilmiş bir deneyime dönüştürün.

MulTra Token’in toplu olarak benimsenmesi sağlandı, çünkü bu ilk kripto para birimi Sadece milyonlarca insan kripto dünyasına ilk kez sadece haberleri okuyarak giriyor. MulTra Haber Uygulaması: Bir blockchain destekli Ekosistem Jetonu Satış & Jeton Dağıtımı Blockchain, MulTra içerisinde değişmezlik sağlar Ekosistem. Bir yardımcı belirteç olarak MulTra Token (MTT) değerini sınırlı arzdan, artan talebi, Toplu kabul, dağıtılmış dolaşım ve kilitlenmeler.
ekosistem ödülleri: okuyucular, yayıncılar ve ICO yatırımcıları. MulTra Token kullanıcılarının katılımı basittir:

Reading Herkes okumak için MulTra Token (MTT) kazanabilir tercih edilen kaynaklardan en sevdikleri haberleri.

Mul MulTra Haber Uygulaması otomatik olarak bir Her kullanıcı için ERC20 uyumlu cüzdan. Birçok Bu entegre cüzdan ilk dijital olacak Ana akım halkın sahip olacağı cüzdan.

MulTra Token kullanımı basittir:

Paid Ücretli girişe erişmek için pasif olarak kazanılmış MTT
Premium haber abonelikleri ile.
Fiat para birimi için MT Döviz MTT (USD, EUR, vb.)
veya borsalarda kripto para birimi (BTC, ETH vb.).
Entegre değişim API’sı, MTT’yi uygulama içindeki herhangi bir para birimine dönüştürün.
Haber yayıncılarının katılımı basittir:

Mul MulTra News App zaten mevcut RSS kullanır Haber içeriklerini yayınlamak için yayıncıların yayınları. Yayıncıların önceden var olan bağlı kuruluş bağlantıları ve API’ları
premium abonelik ödemelerini entegre etmek için kullanılır.

Read Okuyucular her zaman MTT’yi satın almak için tükettiler Premium abonelikler, MulTra bu MTT’leri satın alıyor piyasa değerinde ve daha sonra yayıncıları öder fiat para birimi. Bu şekilde, yayıncılar Doğrudan gerek kalmadan MulTra Ekosistemi Karmaşık kripto dünyasının kendilerini bootstrap.

CEVAP VER