KuCoin Shares (KCS) nedir? KuCoin Shares (KCS) nereden alınır nasıl alınır?

0
838
KuCoin Shares (KCS)
KuCoin Shares (KCS)

Kripto paralarda ilk 35 para arasında kendisine yer bulan KuCoin Shares (KCS) coin hakkında merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda oldukça dikkat çeken coinler arasında yer alan KuCoin Shares (KCS) nereden alınır ilk olarak bu sorunun cevabını açıklayalım.

KuCoin Shares (KCS) nereden alınır?

Şu an için sadece kendi web sitesi üzerinden satış yapılan KuCoin Shares (KCS) coini almak için buradan üyelik almanız gerekmektedir. Buradan açacağınız üyelik ile beraber sizlerde yatırım amacıyla KuCoin Shares (KCS) alabilirsiniz. Yakın zamanda farklı borsalar üzerinde de işlem görmesi beklenen bu coin bakalım ne zaman piyasalarda yerini alacak.

KuCoin Shares (KCS) nasıl alınır?

KuCoin Shares (KCS) almak için kucoin.com’a girerek buradan işlem yapmanız ve almak istediğiniz kadar siteye dolar yatırmanız gerekmektedir. Yatıracağınız dolar miktarının yanı sıra sizlerden komisyon ücreti almayacak olan siteden dilediğiniz zaman yatırım amacıyla bu coini alabilirsiniz.

KuCoin Shares (KCS) coin ne kadar kaç dolar?

KuCoin Shares (KCS) coinin incelediğimiz 8 Şubat gününde değeri6.11 Dolar olan bu para biriminin aynı gün içerisinde %0.2 oranında değer kaybı yaşadığını belirtmek istiyoruz. Son 1 hafta içerisinde ise değerinde %2 üzerinde bir değer kaybı yaşamaktadır.

CEVAP VER