İOTA (IOT) nereden alınır,nasıl alınır?

0
826
İOTA (IOT) nereden alınır
İOTA (IOT) nereden alınır

Sanal para birimleri arasında Bosch ile yaptığı anlaşmadan sonra değeri giderek artış gösteren dijital para birimi olan İOTA (IOT) hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamaya devam edeceğiz. İOTA (IOT) nereden alınır,nasıl alınır? sorusunun cevabının buradan açıklamak istiyoruz.

İOTA (IOT) nereden,nasıl alınır?

Sanal borsalar üzerinde yer alan İOTA (IOT) özellikle yabancı borsalardan en çok rağbet gören sitelerin başında olan Bitfinex üzerinden satın alınabilir. Türk sanal para borsaları üzerinde henüz satışı yapılmayan bu para birimini almak için Bitfinex veya Binance üyeliğinizi açtırarak buradan işlem yapma şansınız bulunmaktadır. Eğer İOTA (IOT) almak istiyorsanız Türk siteleri üzerinde de para yatırma işlemi yaparak yabancı borsalarda yatırdığınız paraları BTC ( BİTCOİN) üzerinden aktarma işlemini yaparak sizlerde İOTA (IOT) almak şansını bulabilirsiniz.

İOTA (IOT) nereden alınır
İOTA (IOT) nereden alınır

1 İOTA (IOT) kaç Dolar, Kaç TL, Kaç Euro?

9 Ocak 2018 itibariyle değeri 3.6933 USD olan İOTA (IOT) bugün itibariyle % 1.91 oranında ciddi bir oranda düşüş yaşamaktadır. Özellikle diğer para birimlerinin giderek değer kazandığı şu günlerde İOTA (IOT)’nın yeni yapacağı anlaşmalardan sonra değeri artacak mı? Bunu hep birlikte bekleyip göreceğiz.

İOTA (IOT) değeri

3.6933 Dolar (USD) değeri bululnan İOTA (IOT) market hacmi olarak 9. sırada yer almaktadır. İşte merak ettiğiniz İOTA (IOT) ve hakkında ortaya çıkan detaylar.

CEVAP VER