Dogecoin (DOGE) nedir? Dogecoin (DOGE) nereden alınır, nasıl alınır?

0
2193
Dogecoin (DOGE)
Dogecoin (DOGE)

Kripto paralar içerisinde 36. sırada bulunan ve değeri henüz 1 Dolar bile olmayan Dogecoin (DOGE) hakkında birçok yatırımcı sorular sormaktadır. Buradan sizlere Dogecoin (DOGE) hakkında en çok merak ettiğiniz detayları açıklamak istiyoruz. Özellikle fiyatının oldukça düşük olması bu coine olan ilginin daha da artmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de sizler burada merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Dogecoin (DOGE) nereden alınır?

Öncelikle bu coini satın almak için Türk borsalarından sadece Koiineks üzerinden işlem yapabilirsiniz. Ancak bunun dışında birçok yabancı borsa üzerinden alma şansını bulabilirsiniz. Özellikle borsalar üzerinde farklı değerleri bulunan bu para birimini en uygun fiyattan alarak daha çok kar elde edebilirsiniz. Bunun için sizlere 18 Ocak 2018 gününe ait Dogecoin (DOGE) grafiği ve alış fiyatları hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Dogecoin (DOGE)
Dogecoin (DOGE)

Yukarıda yer alan borsalar üzerinden sizlerde Dogecoin (DOGE) alarak yatırım yapma fırsatını bulabilirsiniz. Fiyat olarak belirttiğimiz tarihte sadece 0.008196 Dolar üzerinden işlem gören bu coinin ileriye dönük olarak nasıl bir fiyatlandırma olacağı konusunda iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

Dogecoin (DOGE) nasıl alınır?

Bu coini almak için Türk borsaları arasından Koineks üzerinden sadece alış yapabilirsiniz. Ancak bunun dışında diğer yabancı borsalar üzerinde Dogecoin (DOGE) almak istiyorsanız yapmanız gereken BTC veya Ethereum alarak diğer yabancı borsa sitelerine göndererek buradan Dogecoin (DOGE) almak olacaktır. Bunun için sizlere detaylı olarak anlatım yaptığımız makalelerimizi inceleyebilirsiniz. Özellikle Dogecoin (DOGE) olarak en uygun fiyatlı borsalardan almanızı sizlere öneriyoruz. Anlık olarak fiyat değişkenliği çok fazla olan bu coinleri almak ne kadar mantıklı o da sizin kendi tercihiniz olacaktır.

Dogecoin (DOGE) 2018 grafiği

Ocak 2018 yılına ait olan bu grafik üzerinden Dogecoin (DOGE) hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dogecoin (DOGE)
Dogecoin (DOGE)

18 Ocak itibariyle değeri %32.35 oranında artan Dogecoin (DOGE) özellikle 17 Ocak’ta ciddi bir düşüş ile karşımıza çıkmıştı. İşte anlık olarak çok fazla değişen sanal para borsalarında yatırım yapmadan önce almak istediğiniz coin hakkında çok uzun bir araştırma yapmanızı sizlere öneriyoruz. Aksi durumda ciddi para kayıplara yaşama ihtimaliniz bu piyasalarda oldukça yüksektir.

CEVAP VER