DigixDAO (DGD) nedir? DigixDAO (DGD) nereden nasıl alınır?

0
1029
DigixDAO (DGD)
DigixDAO (DGD)

Sanal para birimleri arasında yer alan DigixDAO (DGD) coini hakkında merak edilen sorularınızın cevaplarını bu makalemizde açıklamak istiyoruz. DigixDAO (DGD) coini almak için izlemeniz gereken yolları buradan bulabilirsiniz.

DigixDAO (DGD) nereden alınır?

Sanal para borsaları arasında 4 farklı borsa üzerinde işlem gören DigixDAO (DGD) coinini almak için Liqui , Livecoin, Gate.io ve OKEx borsaları üzerinden yatırım yapma amacınız vardır. 8 Şubat tarihinde ele aldığımız bu yazımızda şu an için 4 farklı üzerinde işlem gören DigixDAO (DGD) ilerleyen zamanlarda farklı borsalar üzerinde de işlem görebilir.

DigixDAO (DGD) nasıl alınır?

DigixDAO (DGD) coini almak için bahsettiğimiz 4 farklı borsa üzerinde işlem yapma fırsatınız bulunmaktadır. Bu yüzden de Türk borsalarında henüz yatırım amacı bulunmayan bu coini sadece yurtdışında bulunan borsalardan temin edebilirsiniz. İşte merak ettiğiniz soruların cevapları.

DigixDAO (DGD) kaç dolar ne kadar?

7 Şubat 2018 tarihinde ele aldığımız DigixDAO (DGD) coinin fiyatı şu an için 294 Dolar üzerinden işlem görmektedir. Aynı gün içerisinde değeri % 67 oranında artış gösteren bu coinin 1 Şubat ile 8 Şubat arasında değeri ise %29 oranında artış göstermiştir. İlk 30 sanal para arasında yerini bulan bu coinin yakın zamanda yaşayacağı değişimi merakla bekliyoruz.

CEVAP VER