Decred coin nereden alınır, nasıl alınır, ne kadar?

0
850
Decred miming
Decred miming

Kripto para birimleri arasında yer alan ve 21 Mart 2018 tarihi itibariyle en değerli 41. sanal para birimi olma özelliği gösteren Decred coini hakkında merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu makalemizde bulabilirsiniz. Decred coin nereden alınır, nasıl alınır, ne kadar? sorularının cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Decred coin nereden alınır?

İki farklı sanal borsa üzerinden temin etme fırsatınızın bulunduğu Decred coini şu an için Cryptopia ve Synthetic borsaları üzerinde yatırımcıların hizmetine sunulmaktadır. Ülkemizde bulunan sanal para borsaları üzerinde satışı bulunmayan bu coini şimdilik bu iki borsa üzerinden temin ederek alabilirsiniz.

Decred nasıl alınır?

Belirtmiş olduğumuz borsalara üye girişi yaparak öncelikli olarak buradan bir sanal cüzdan hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra oluşturduğunuz cüzdan hesabı üzerinden dilerseniz sanal paralarınız ile Decred coini satın alabilir, dilerseniz de diğer coinlerinizi belirtilen siteler üzerinde bozdurarak bu coine çevirme şansını bulabilirsiniz.

Decred ne kadar, kaç Dolar?

21 Mart 2018 tarihinde ele almış olduğumuz Decred coini o gün içerisine yatırımcılarına % 3 civarında kaybettirmiştir. Değer olarak ise 1 Decred coinin fiyatının 53 Dolar olduğunu belirtmek istiyoruz. Son 1 hafta içerisinde yatırımcılarına % 5 oranında kaybettiren bu coinin grafik bilgilerini inceleyerek ileriye dönük olarak coin hakkında bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER