CoinPennant nedir? CoinPennant nereden alınır?

0
842
CoinPennant
CoinPennant

Gözlemcilerden en aceleci bile, kripto para biriminin son yükselişini duydu Market. Bu arada, zaten ekosistemin bir parçası olan bizler biliyoruz ki Pazar bitmiş büyümekten uzaktır. Blockchain’in yükselişi ile fırsatlar tüccarlar, girişimciler ve girişimler için bolca.

Ama şu anda cryptocurrency tüccarları ortaya çıkmakta olan bir problemle mücadele ediyor
ekonomiler: zamanında, güvenilir ve faydalı piyasa bilgileri elde etmenin zorluğu.
Kripto paranın fiyatları her geçen gün artıyor ve düşüyor. Herhangi bir yatırımcı, hatta bir anlayışlı olabilir. Bir, doğru ticaret doğru zamanda doğru zamanda yapmak? Ve eğer bir yatırımcı şanslıysa o zaman ne kadar iyi bir şeyden haberdar olabilirsiniz? Birkaç uçtan uca var.

Tüm ticaret seviyelerinin yatırımcıları için kaynaklar. Bu sevgili, büyük bir engel olarak hizmet ediyor, birçok yeni kripto dönüştürmek için ticaret.

Bir endüstri olarak, eksikliklerini telafi etmek için bazı duruş boşluklarını bir araya getirdik.
merkezi veri takas merkezi. Bazı tüccarlar, iyi bilinen pazarı takip etmek için sosyal medyayı kullanıyor. Analistler, Başkaları, bir ücret karşılığında, alım satım ipuçlarını ve bir defalık sağlayan danışmanlar analiz kullan. Birkaç uzman, grafik desenlerini kullanarak teknik analizleri bile gerçekleştirir.

Geleneksel tüccarlar tarafından stok performansının değerlendirilmesi için yaygın olarak kullanılan teknik. Fakat Veri analitiğinin kripto para dünyasına nüfuz etmesi eşitsiz ve iyi
Kripto profesyonel bulmak zor kalır.

Bu pazar boyutları göz önüne alındığında, CoinPennant bir işbirlikçi geliştirmek istiyor.
Her seviyedeki yatırımcıları bir araya getirme platformu. CoinPennant’ı kullanma platform ve özel pazar veri gösterge panosu, yeni başlayanlar ile sözleşme yapar, usta tüccarlar ideal ticaret fırsatları belirlemek ve yürütmek. İpucu tavada ise, usta tüccar CoinPennant Jetonları (CPNTs) bir şapka ipucu ücreti alır. Aksi halde Ücret iptal edilir ve hem yeni başlayanlar hem de ustalar başka bir günde ticaret yapmak için yaşarlar.

CEVAP VER