Cardano (ADA) coin nereden alınır, nasıl alınır?

0
969
Cardano (ADA) nasıl alınır
Cardano (ADA) nasıl alınır

Sanal para piyasalarında 4. sırada yer alan Cardano coini hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Özellikle de son zamanlarda yakaladığı çıkış ile dikkatleri üzerine çeken Cardano (ADA) coin nereden alınır, nasıl alınır? sorusunun cevabını bulmanız konusunda sizlere buradan yardımcı olmak istiyoruz.

Cardano (ADA) coin nereden alınır, nasıl alınır?

Bu coini almak için 2 farklı borsada şu an işlem yapılmaktadır. Bittrex ve Synthetic üzerinden alma  şansınızın olduğu coini almak için aynı zamanda Binance üzerinde de alma şansınız bulunuyor. Değeri her geçen gün artan ve coinler arasında 4. sıraya yerleşen bu coini satın almak için bu belirttiğimiz borsalara USD hesabı üzerinden para aktarmanız gerekmektedir.

Cardano (ADA) Analizi

8 Ocak 2018 itibariyle değeri 0.06940 USD olan bu coinin özellikle son haftalarda değeri giderek düşmektedir. Alış ve satış oranları yukarıda belirtilen tarihler arasında 0.92375 ile 0.92951 USD arasında işlem görmektedir.

Şu an için Türk borsalar üzerinde alım şansı bulunmayan Cardano (ADA) coininin yakın zamanda Türk Borsalarında işleme başlaması beklenmektedir. İşte merak ettiğiniz Cardano (ADA) coininin detayları. Aklınıza takılan soruların cevapları için bizlere yorumlar kısmı üzerinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER