Bytom nedir? Bytom nereden alınır, nasıl alınır, kaç dolar?

0
850
Bytom
Bytom

Sanal para birimi olan ve 21 Mart 2018 tarihinde değeri ile en değerli 42. sanal para birimi olma özelliği gösteren Bytom hakkında merak edilen bütün sorularınızın cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Bytom coini nedir?

Bilgisayarlarınızın kapasitesine ölçmeye yarayan bir birim olan Bytom varlıklar ile etkileşim protokolü yapılmasını sağlamaktadır. Bytom coini Blockchain teknolojisi kullanan coinler arasında yer aldığından dolayı takas edilme işlemlerinde, kumar oynatma işlemlerinde ve diğer karmaşık işlemlerde kullanılan bir para birimi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bytom nereden alınır?

2 farklı sanal borsa üzerinde satışa sunulan bir para birimi olan Bytom coini almak için Gate.io veya OKEx borsalarını kullanarak bu para birimine yatırım yapma şansınız bulunmaktadır. Bu coinin henüz ülkemizde yer alan borsalarda satışının bulunmadığını ancak yakın zamanda başlanacağını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Bytom nasıl alınır?

Bytom coini almak için Gate.io veya OKEx borsalarına üyelik işlemi açmanız gerekmektedir. Bu borsalar üzerinden açacağınız sanal para cüzdan hesaplarınıza dilediğiniz kadar Bytom coini alarak sizlerde bu coini yatırım amacıyla kullanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman diğer coinlerinizi bu borsalara göndererek buradan da Bytom coini alabilirsiniz.

Bytom ne kadar, kaç dolar?

21 Mart 2018 tarihinde ele aldığımız Bytom coini yazımızda değeri 0.35 Dolar olan bu coin aynı gün içerisinde kullanıcılarına %0.5 oranında kazanç getirmiştir. 21 Mart tarihinin 1 hafta öncesine baktığımız zaman ise Bytom yatırımcılarına %5 oranında kazandırma başarısı gösteren ender coinler arasında yer almaktadır.

CEVAP VER