Bytecoin (BCN) nedir? Bytecoin (BCN) nereden nasıl alınır?

0
2204
Bytecoin (BCN)
Bytecoin (BCN)

Bytecoin (BCN) hakkında yatırımcıların merak ettiği soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Özellikle son zamanlarda yatırımcıların merak ettiği Bytecoin (BCN) sanal parasının merak edilen detaylarına hep birlikte göz atalım.

Bytecoin (BCN) nedir?

Piyasalara ilk çıkış tarihi olarak 4 Temmuz 2012 yılında yatırımcıların karşısına çıkan Bytecoin (BCN) sanal parasının özel merkezi olmayan bir platform olduğunu belirtmek istiyoruz. İlk olarak çıktığı 2012 yılında 10 satoşi fiyatından satışa çıkan bu coin 2017 yılının sonlarına doğru 109 satoşhiye kadar çıkarak kendi rekorunu kırmıştı. Bugüne kadar piyasalara çıkan diğer sanal para birimlerinden farklı olarak CryptoNote teknolojisi ile üretilen bu para birimi diğer para birimleri arasında farklılık göstermektedir. Tamamen sıfırdan kodlanan Bytecoin (BCN) diğer para birimlerinden de bu konuda farklılık göstermektedir.

Bu para biriminin aynı zamanda uluslararası ödeme yöntemleri arasında kullanılması da bu coinin ortaya çıkmasında ana neden olarak gösterilmektedir. İnternet hızına bağlı olarak en geç 2 dakika içerisinde ödeme gerçekleştiren bu coinin nereden nasıl alırsınız o konuda bilgi verelim.

Bytecoin (BCN)
Bytecoin (BCN)

Bytecoin (BCN) nereden alınır?

Şu an için sadece sanal borsalar arasında HitBTC üzerinde işlem gören bu para biriminin özellikle de diğer borsalara girip girmeyeceği konusunda henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak yükseliş şekli devam eden ve diğer ödeme yöntemleri ile de anlaşma yaparsa bu para birimininde kısa süre içerisinde diğer borsalara girmesi beklenmektedir. Ancak bu bit yatırım tavsiyesi değil tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Bytecoin (BCN) nasıl alınır?

HitBTC borsası üzerinde hesabı bulunan kişiler bu coini bu borsa üzerinden rahatlıkla alabilmektedir. Ancak diğer borsalarda da bu HitBTC üzerine göndereceğiniz BTC ve diğer coinler ile sizlerde Bytecoin (BCN) alma şansını bulacaksınız. Yakın zamanda bu coin hakkında diğer detayları sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Bytecoin (BCN) analizi fiyatı

24 Ocak 2018 itibariyle değeri 0.006 civarında olan bu para biriminin aynı hafta içerisinde değerinde % 5.79 oranında bir artış meydana gelmiştir. Fiyatının ne kadar olacağı konusunda uzman kişilerden görüş alarak Bytecoin (BCN) hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

CEVAP VER