Ardor (ARDR) coin nedir? Ardor Nereden nasıl alınır?

0
1010
Ardor (ARDR) coin
Ardor (ARDR) coin

Kripto paralar arasında yer alan Ardor (ARDR) coini hakkında merak etmiş olduğunuz bütün detayları sizlere bu makalemizde açıklamak istiyoruz. Ardor (ARDR) coin hakkında nereden, nasıl alınır ve bu coinin ortaya çıkış amacının ne olduğuna dair merak ettiğiniz soruları buradan bulabilirsiniz.

Ardor (ARDR) coin nedir?

Genel anlamıyla bi Blockhain platformu olan Ardor (ARDR) coininin blok zincir teknolojisini kullandığını belirtmek istiyoruz. Çocuk zinciri kullanan ve kendi alanında kodlar oluşturan bu coinin güvenlik konusunda herhangi bir sıkıntısının bulunmadığını belirtmesi oldukça dikkat çekmektedir.

Ardor (ARDR) coin nereden alınır?

Bu coini almak için öncelikli olarak tek borsa üzerinden işlem yapma fırsatınızın olduğunu belirtmek istiyoruz. Özellikle Synthetic borsası üzerinde işlem gören Ardor (ARDR) coinini almak için bu borsa üzerinden üye girişi yapmanız gerekmektedir. Burada yaptığınız üyelik işlemlerinden sonra sizlerde coini rahatlıkla alabilirsiniz.

Ardor (ARDR) coin nasıl alınır?

Bu coini almak için öncelikli olarak belirttiğimiz borsa üzerinden işlem yapmanız gerekmektedir. Henüz Türk borsaları üzerinde işlem görmeyen coini satın almak için türk borsalarından almış olduğunuz BTC’lerinizi Synthetic borsası üzerine göndererek Ardor (ARDR) coinini rahatlıkla alabilirsiniz.

Ardor (ARDR) coin ne kadar kaç dolar?

25 Ocak 2018 tarihi itibariyle değeri 1.026 dolar olan bu coin aynı gün içerisinde % 1.53 oranında bir artış yaşamaktadır.

CEVAP VER