Altcoin tavsiye 2018

0
1096
Altcoin tavsiye 2018
Altcoin tavsiye 2018

Altcoin alarak parasını değerlendirmek isteyen yatırımcıların merak ettiği yeni Altcoinler hakkında sizlere buradan bilgiler sunmak istiyoruz. Son zamanlarda değerleri ciddi şekilde düşüş yaşayan sanal paraların yatırımcıları halen bu piyasalardan son derece ümitli olduklarını göstermektedir. Sizlere Altcoin tavsiye olarak yakın zamanda karşımıza çıkması beklenen Altcoinleri buradan açıklamak istiyoruz. Altcoin tavsiye 2018 yılının Temmuz ayında çıkacak olan coinlere bir göz atalım.

Altcoin tavsiye 2018

Altcoin olarak yakın zamanda karşımıza çıkması beklenen Asura Coin oyun sektöründe yer alacaktır. %29 oranında tamamlandığı belirtilen bu coinin geleceğe dair ciddi yatırımları bulunmaktadır. 16 Temmuz 2018 tarihinde ele aldığımız bu yazımızda Asura Coin 15 gün sonra yani 31 Temmuz günü yatırımcıların karşısına çıkacaktır.

Ubex

Altcoin tavsiye 2018 yılı içerisinde %71 oranında tamamlanan ve Alt yapı altcoin olarak ortaya çıkacak olan bu coinin 28 gün sonra karşımıza çıkması beklenmektedir.

Paygine

Altcoin tavsiye olarak Paygine altcoin hakkında bilgi alabilirsiniz. Özellikle 32 gün sonra ortaya çıkması beklenen bu coin Finans sektöründe alt yapı hizmetleri verecektir.

Ubcoin

Finans sektöründe ortaya çıkacak olan ve %31 oranında tamamlanan bu coinin 42 gün sonra yatırımcıların hizmetine sunulması beklenmektedir.

CEVAP VER