Aeternity (AE) coin nedir? Aeternity (AE) coin nereden nasıl alınır?

0
1168
Aeternity (AE) coin
Aeternity (AE) coin

Kripto para birimleri arasında yer alan Aeternity (AE) coin hakkında merak ettiğiniz detayları sizlere buradan açıklamaya devam ediyoruz. İşte merak ettiğiniz Aeternity (AE) coin haberlerinin cevapları.

Aeternity (AE) coin nereden alınır?

Aeternity (AE) coin almak için şu an piyasalarda 3 farklı sanal para borsası bulunmaktadır Liqui , İnvesting.com ve Gate.io üzerinden Aeternity (AE) coin alabilirsiniz. Bu borsalara üye olarak buradan alacağınız bu coini diğer sanal para borsalarını da göndererek işlem yapabilirsiniz. Türk borsaları üzerinde henüz yatırım amaçlı satılmayan Aeternity (AE) coin bakalım ilerleyen zamanlarda piyasalarda yerini alacak mı?

Aeternity (AE) coin nasıl alınır?

Belirttiğimiz 3 borsa dışında herhangi bir yerde satışa sunulmayan Aeternity (AE) coin almak için bu borsalar üzerinde hesap açmanız gerekmektedir. Bunun içinde yapmanız gereken en önemli detayın kendinize bir cüzdan hesabı oluşturmak olduğunu belirtelim.

Aeternity (AE) coin fiyatı ne kadar kaç dolar?

6 Şubat 2018 tarihinde incelemeye aldığımız Aeternity (AE) coin fiyat olarak 2 Dolar civarında güne başladığını belirtmek istiyoruz. Aynı gün içerisinde yaşadığı düşüş ise %0.5 oranında diğer coinlere göre oldukça başarılıdır. 1 Şubat ile 6 Şubat arasında değer kaybı olarak ise % 9 oranında bir değer kaybı yaşamıştır.

Sembol olarak AE kullanan bu coinin BTC karşısında fiyatı ise 0.00031347’dir.Piyasa değeri olarak ise 493.65 Milyon Dolar hacmi bulunmaktadır.Toplam hacim konusunda ise 6.78 Milyon Dolarlık işlem hacmi bulunuyor.

Yukarıda bahsettiğimiz rakamların 6 Şubat 2018 tarihine ait olduğunu bir kez daha belirtmek istiyoruz.

CEVAP VER