0x (ZRX) coin nedir? 0x (ZRX) nereden nasıl alınır?

0
1113
0x (ZRX)
0x (ZRX)

Bitcoin ve Ethereum gibi sanal paraların değerlerinin son yıllarda giderek artması sanal para borsalarına olan ilginin de giderek artmasına neden oldu. Bugün sizlere merak edilen altcoinler arasında yer alan 0x (ZRX) coini hakkında merak ettiğiniz detayları açıklamak istiyoruz.

0x (ZRX) nedir?

Yerel simge olarak kendisine ZRX simgesini tercih eden 0x coinin herhangi bir merkezi bulunmamaktadır. Ethereum üzerinde ortaya çıkan bu para biriminin asıl amacı ERC20 üzerinde yer alan coinlerin güvenli bir şekilde işlem görmesini sağlamaktır. Ethereum üzerinden işlem gören coinlerin güvenilir bir şekilde işlem görmesi amacıyla ortaya çıkan 0x (ZRX) coini bu sayede dikkatleri üzerine çekmektedir. 7 Aralık 2017 yılında yatırımcıların karşısına çıkan bu para birimi yakın zamanda içerisinde ciddi anlamda değer kazandı.

0x (ZRX) nereden alınır?

Ethereum tabanlı bir coin olması nedeniyle birçok borsa üzerinde işlem gören 0x (ZRX) coini almak için 5 farklı borsa üzerinden temin etme şansınız bulunmaktadır. 0x (ZRX) almak için HitBTC, OKEx, Gate.io, Liqui ve Livecoin üzerinden temin etme fırsatınız bulunmaktadır. 0x (ZRX) coini almak için sizlerde burada en düşük seviyelerden satan borsayı tercih ederek daha çok yatırım yapma fırsatını bulabilirsiniz.

0x (ZRX)
0x (ZRX)

0x (ZRX) nasıl alınır?

Bahsettiğimiz borsalar üzerinde dilediğiniz borsadan üyelik işlemi başlatarak sizlerde bu coini alma fırsatını bulabilirsiniz. Henüz Türk borsaları üzerinde herhangi bir borsada işlem görmeyen bu para biriminin ülkemizde işlem görüp görmeyeceği merak edilen soruların başında gelmektedir.

0x (ZRX)
0x (ZRX)

0x (ZRX) ne kadar kaç dolar?

7 Şubat 2018 tarihinde ele aldığımız bu coinin fiyat olarak 1.0632 Dolar civarında işlem gördüğünü belirtmek istiyoruz. Aynı gün içerisinde 0x (ZRX) coini % 0.20 oranında artış göstermektedir. 1 -7 Şubat 2018 tarihileri arasında ise 0x (ZRX) coini % 24.04 oranında artış göstererek yatırımcıların yüzünü güldürme başarısı gösterdi.

CEVAP VER